_________________ районному суду

м. _______________

Позивач Б.І.

(поштовий індекс, адреса)

ВідповідачП.О.

(поштовий індекс, адреса)

 

 

 

 

 

 

 

 

ПОЗОВНА ЗАЯВА
про стягнення аліментів на повнолітнього сина

 

З 1984 року я перебувала з П. О. у шлюбі, від якого народився син П. Р. - 21 квітня 1984 року (копіясвідоцтва про народження міститься у додатку N ___). З вини відповідача 7 жовтня 2003 року шлюб розірвано (копія свідоцтва про розірвання шлюбу міститься у додатку N __).

Наш син П. Р. проживає зі мною та перебуває на моєму утриманні. Він навчається в Національному технічному університеті на другому курсі денної форми навчання(довідка про те, що П. Р. є студентом університету,міститься удодатку N ___). У зв'язку з хворобою я не працюю. Одержую пенсію як інвалід IIгрупи. Ми з сином залишилися у скрутному матеріальному становищі. Син потребує матеріальної допомоги.

Згідно зі ст. 199 Сімейного кодексу України, якщо повнолітній син, дочка продовжують навчання та потребують матеріальної допомоги, батьки зобов'язані утримувати їх до досягнення двадцяти трьох (23) років.

Право на звернення до суду з позовом має той із батьків, з ким проживає син чи дочка, а також останні.

Відповідач інших дітей не має. Аліментів не сплачує. Працює керівником відділу ____________________________. Має можливість надавати грошову допомогу на утримання сина. Його посадовий оклад становить 2300 грн. Зазначені обставини підтверджуються документами, які додаються до позовної заяви. Вважаю, що відповідач зможе щомісячно сплачувати аліменти у твердій грошовій сумі - 300 (триста) грн. - без погіршення його матеріального стану.

На підставі викладеного, керуючись статтями 18, 182, 198, 199, 200 Сімейного кодексу України -

 

ПРОШУ:

1. Стягнути з П. О. аліменти на користь сина П. Р., народженого 21 квітня 1984 року, у розмірі 300 (триста) грн. щомісячно до досягнення ним двадцяти трьох років.

 

ДОДАТОК:

1. Копія свідоцтва про народження сина.

2. Копія свідоцтва про розірвання шлюбу.

3. Довідка про навчання сина.

4. Довідка про заробітну плату та місце роботи відповідача.

5. Копія пенсійного посвідчення інваліда праці.

6. Копія позовної заяви.

"___" ____________ 20__ р

_________________/______________________/